Ať žijí duchové 2016

Ať žijí duchové

Všechny děti a vyučující naší základní školy srdečně děkují všem, kteří se přišli podívat na školní muzikálové vystoupení.  Byli jsme velmi mile překvapeni počtem diváků i reakcí na naši společnou práci. Chtěli jsme dát dárek všem maminkám a potěšit i ostatní občany. Bylo jich snad více než dvě stě. „Zažili jsme úspěch a moc se nám práce na muzikálu líbila“, říkají děti a s velkou radostí se podívaly hned druhý den na videoukázku svého  celého pohádkového příběhu.

Velmi děkuji rodičům za spolupráci, vyučujícím za s láskou a tvořivostí provedenou práci, panu Uhlířovi z Křídlůvek za ozvučení a nádherné efekty,  panu  Zetochovi za půjčení sálu Hrabětické „13“, Cukrovaru v Hrušovanech za štědrý peněžní dar,  rodině Machové a Boborové za sladkou odměnu pro žáky a panu Staníkovi za nafilmování celého vystoupení..  Z dobrovolného vstupného bude uhrazen všem žákům školní výlet.

Děkujeme.

Mgr. Vladimíra Bobková, ř.š.

Náhledy fotografií ze složky Ať žijí duchové 2016