Tancem proti drogám, .......

Jsou děti, které sedí doma u televize, počítače, věnují se nezajímavým, nepotřebným diskuzím na sociálních sítích. Bolí je z toho hlava a v tělocviku pak neudělají ani kotoul ! Jsou i děti, které svůj volný čas věnují oblíbeným činnostem a přináší si tak  do svého života radost. Jsme rádi, že máme ve škole tolik děti, které v tomto školním roce navštěvovaly zájmové kroužky a učily se tak rozvíjet svoje nadání nebo jen tak dělat zkrátka něco příjemného. Vystoupení ke Dni matek bylo prezentací činností žáků v kroužcích a věřím, že nejen tento den jim zůstane dlouho uložen v paměti a srdíčku.

V pátek 5.6 jsme si pozvali do školy taneční skupinu, ve které se učí tančit i několik dětí z naší školy. Vedoucí skupiny nám povídal o drogách a o tom, jak se k nim v životě vůbec nedostat.  A proto ! Tancujete, sportujte, malujte, zpívejte,...Hlavně, ať vás nebolí hlava!

Děkujeme za vystoupení.                       ř.š.

Náhledy fotografií ze složky Tancem proti drogám 2015